Dzisiaj jest: 19.3.2018, imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Reklama klasyczne samochody


reklama www.klasycznesamochody.com.pl


                        
                             Zareklamuj się na portalu klasycznesamochody.com.pl

 

Jeżeli działasz w branży zabytkowej motoryzacji, to być może wielokrotnie zdarzało Ci się wydać pieniadze na nietrafioną reklamę.
Pewnie przeraża Cię fakt, że pieniądze wydane na reklamę mogą się nie zwrócić, a przecież jest do opłacenia czynsz za biuro, warsztat lub sklep a do tego jeszcze podatki i ZUS.
 

Ceny reklam na popularnych portalach motoryzacyjnych zaczynają się od kilku tysięcy złotych, a Twoja reklama musi konkurować z dziesiątkami innych reklam o uwagę użytkownika.
 

Ten portal jest wyspecjalizowany w samochodach zabytkowych, dlatego Twoja reklama dotrze tylko do tych, którzy naprawdę będą zainteresowani tym, co masz im do zaoferowania
Dlatego też oferujemy Ci elastyczne stawki za reklamę banerową zależne od ilości odwiedzających unikalnych użytkowników oraz rodzaju umieszczonego banera (do obliczenia stawki używamy danych  google analytics z zeszłego miesiąca).
 

Do tego otrzymasz za darmo :
 

- wpis promowany w motokatalogu na okres jednego roku                           o wartości 199 zł
- ogłoszenie ze zdjęciem wyróżnione i podświetlone na okres jednego roku    o wartości 246 zł
 

Aby zamówić reklamę oraz ustalić rodzaj bannera napisz na info@klasycznesamochody.com.pl

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.